Souhrn doplňkových služeb

Doplňkové služby - Souhrn

 

PŘEHLED DOPLŇKOVÝCH SLUŽEB

  • Asistence výnosu sedacích souprav. Tato asistence lze přiobjednat ke každé sedačce, nebo pohovce a rozumí se jí asistence 1 osoby (řidiče) při výnosu sedačky do patra. K této asistenci je potřeba z Vaší strany vždy alespoň jedna další osoba, které řidič dopomůže sedací soupravu vynést. U postelí atd. je cena vyšší (naceňujeme individuálně dle počtu pater atd. 
  • Asistence výnosu postele (BOXSPRING) - asistence našeho řidiče při výnosu postele Boxspring je od 450,- Kč a odvíjí se od počtu pater (Vždy je potřeba minimálně 1 další osoba z Vaší strany)
  • Rozbalení sedačky, následné složení, + odvoz obalového materiálu (igelit, papír, karton, molitan atd.) cena za službu je jednotná pro sedací soupravy i postele a činí 390,- Kč. Tuto službu lze dokoupit jen v případě asistence výnosu sedačky (postele) a kompletního výnosu, nebo v případě, že sedačka (postel) bude po vykládce z auta připravena k rozbalení do 10 minut v místě instalace. Bohužel náš pracovník nemůže déle čekat, než například vynesete sedačku či postel do 8 patra)

 

Vážení zákazníci, pro zaslání kompletní tabulky s přehledem a cenami za služby, nás můžete kontaktovat zde: nabytkomanie@email.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení